Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 
 
Zwiń stronę

Wesele i bankiety pełne niespodzianek

Wyjątkowe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Każde wesele lub bankiet to nowy rozdział w historii Pałacu Brzezina, którego narrację za każdym razem tworzymy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami naszych Gości. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ zależy nam na Twojej 100% satysfakcji.

Więcej niż wesele

Pałac Brzezina to jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizujemy nie tylko przyjęcia, ale także ceremonie zaślubin. W pałacowym parku, w alkowie stylowej altany: wiosną, latem i wczesną jesienią pary mówią sobie sakramentalne "Tak" przy akompaniamencie najpiękniejszych odgłosów natury.

Na życzenie Para Młoda może zajechać przed naszą Salę Weselną w prawdziwie hollywodzkim stylu. W pałacu do dyspozycji czekają awangardowe auta: piękna Corvetta w kolorze ecru oraz szafirowy Buick.

 

Organizujemy zachwycające sesje zdjęciowe na tle malowniczych krajobrazów, w parku, na tarasie widokowym, lub w designerskich wnętrzach Pałacu Brzezina.

Taniec i muzyka to za mało, aby uczcić ten najpiękniejszy dzień w życiu, dlatego zapewniamy profesjonalny wystrój w dowolnej stylistyce, pokazy sztucznych ogni, weselne koncerty na żywo w wykonaniu orkiestry i wiele innych atrakcji.

Więcej niż bankiet

W Pałacu Brzezina bankiety firmowe i uroczystości rodzinne to jedyna w swoim rodzaju kompozycja znakomitej kuchni i dodatkowych atrakcji: od efektywnego wystroju, przez projekcję tematycznych prezentacji multimedialnych, aż po występy i pokazy artystyczne.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz opiekę managera, który zadba o najdrobniejszy szczegół organizacyjny.

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły

Serdecznie zapraszamy do Pałacu Brzezina

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij