Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 
 
Zwiń stronę

Bajkowa sala weselna


Kiedy już powiecie sobie "Tak", przyjmiecie pierwsze gratulacje, a na Waszą cześć zagrzmi marsz Mendehlsona, czekać będzie na Was i Waszych Gości niezapomniane przyjęcie weselne. W tym romantycznym filmie w reżyserii naszego managera, odegracie dwie główne role...

Sprawimy, że Wasze wesele będzie najpiękniejszym dniem w życiu, które zapisze się w pamięci jako romantyczna przygoda wypełniona od pierwszej do ostatniej minuty niepowtarzalną atmosferą, bajkową aranżacją wnętrz, niepowtarzalnymi fantazjami kulinarnymi, muzyką i szampańską zabawą.

Pałac Brzezina to także wymarzone miejsce na bankiet i uroczystości rodzinne: święta, jubileusze oraz rocznice ślubu. Sprawimy, że Ty i Twoi Goście poczujecie się naprawdę wyjątkowo i zawsze będziecie wspominać chwile spędzone w naszym pałacu z nostalgicznym uśmiechem.

Wesele przyprawione fantazjami mistrza kuchni

Nasz mistrz kuchni zabierze Was i Gości w niezapomnianą podróż kulinarną dookoła Polski, Europy lub świata. Dostosujemy się do wszystkich sugestii lub zaproponujemy autorskie menu idealnie dopasowane do konkretnego budżetu i określonych preferencji. Idealna sala na wesele w okolicy Wrocławia na Dolnym Śląsku.

Elegancki profesjonalizm

Wasze wesele lub uroczystość rodzinna to dla nas prawdziwy zaszczyt i przyjemność. Zadbamy o najdrobniejsze szczegóły: o profesjonalną obsługę kelnerską, dekorację sali oraz kompleksową obsługę. Nasze wesela są zawsze zapięte na ostatni i bardzo błyszczący guzik. Pracujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy najwyższy standard usług oraz przede wszystkim serdeczną atmosferę.

Nasz manager na podstawie sugestii i listy życzeń starannie zaplanuje Wasze wesele, bankiet lub uroczystość rodzinną: od menu, przez wystrój, dodatkowe atrakcje "artystyczne", aż po wizytówki z nazwiskami Gości. Przejmiemy wszystkie obowiązki organizacyjne, a Waszym jedynym zadaniem będzie pięknie wyglądać i wspaniale się bawić!

Wybierzcie wesele i przeżyjcie najpiękniejszą noc w życiu!

W Pałacu Brzezina bankiety i uroczystości rodzinne to przyjemność w czystej postaci!

Serdecznie zapraszamy  

Jeśli przyjęcie weselne chcecie poprzedzić szalonym wieczorem kawalerskim to koniecznie skontaktujcie z nami. Zaproponujemy scenariusz, który w 100% spełni Wasze oczekiwania.

Wybierz salę Weselno-Bankietową w Pałacu Brzezina

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij