Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 
 
Zwiń stronę

Pałac Brzezina w wersji HI TECH

Konferencje w pozytywnym klimacie

Dosłownie i w przenośni. Serdeczna atmosfera oraz nowoczesna klimatyzacja sal konferencyjnych zapewnia naszym Gościom doskonały humor i pracę w komfortowych warunkach.

Audiowizualnie!

Nasze sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt: nowoczesne rzutniki i ekrany, które umożliwiają projekcję filmów i prezentacje audiowizualne w znakomitej jakości. Dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu gwarantuje wysoki standard przekazu on-line. Profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz świetna akustyka pałacowych wnętrz zapewniają doskonały dźwięk. Standardowe wyposażenie sal uzupełniają mikrofony oraz flipcharty.

Na życzenie

Sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom konferencyjnym. Na życzenie naszych Gości zamontujemy w naszych salach kabiny do tłumaczeń symultanicznych lub profesjonalny system do liczenia głosów.

Konferencja w pałacowym ogrodzie

Wiosną i latem organizujemy konferencje oraz eventy biznesowe w zachwycającym pałacowym parku. Oprócz uroków natury, śpiewu ptaków i szumu platanów zapewniamy dostęp do Internetu oraz profesjonalne wsparcie techniczne, dzięki któremu konferencja będzie miała w 100% audiowizualny charakter.

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i preferencji naszych Gości.

Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną oraz wsparcie dedykowanego specjalisty.

Wyposażenie sal oraz ceny ustalane są zawsze indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij