Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 
 
Zwiń stronę

Otwórzmy drzwi biznesowego piętra Pałacu

Znajduje się tu komfortowa, klimatyzowana sala z dostępem do światła dziennego i "pocztówkowymi" krajobrazami. Szybki bezprzewodowy Internet umożliwia konferencje on-line, a doskonała akustyka, nowoczesny sprzęt nagłaśniający, projektor oraz duży ekran o wymiarach 2m x 1,5m umożliwia przeprowadzanie efektownych prezentacji multimedialnych.

Na konferencyjnym piętrze Pałacu znajduje się niezależne zaplecze kuchenne, dzięki czemu zapewniamy gościom biznesowym profesjonalną obsługę, posiłki oraz przerwy kawowe bez konieczności "przeprowadzki" na inny poziom.

Po drugiej stronie korytarza znajduje się pałacowe SPA i strefa relaksu, w których uczestnicy konferencji mogą w przerwie odprężyć się oraz zadbać o kondycję fizyczną i urodę korzystając z profesjonalnych masaży i nastrojowych rytuałów pielęgnacyjnych.

Sala na trzecim piętrze Pałacu Brzezina o powierzchni ??m2, to idealna propozycja na konferencję do 30 osób.

Biznes w sali bankietowo-konferencyjnej Oranżeria

W pałacowym parku, w budynku o zjawiskowej architekturze mieści się Oranżeria, która jest wprost wymarzonym miejscem na konferencję do 120 osób. Nastrojowe i przestronne wnętrza o wysokich sklepieniach i zachwycających sztukateriach w secesyjnym klimacie to połączenie designerskiego wystroju z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Sala posiada znakomitą akustykę i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt nagłaśniający oraz dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Nasza sala bankietowo-konferencyjna posiada niezależne zaplecze kuchenne, a z jej okien roztacza się zachwycający widok na parkowe platany.

To jednak nie wszystko!

Na dachu Oranżerii, na Gości czeka efektowny taras widokowy, z którego można podziwiać krajobrazy malowane najpiękniejszymi barwami natury. Taras to jednocześnie plaża z wygodnymi leżakami, po której można przechadzać się po alejkach wysypanych białymi kamyczkami i ciepłym piaskiem! Uczestnicy szkoleń odpoczywają tu podczas przerw lub po zakończeniu konferencji pijąc kolorowe koktajle, kawę lub paląc cygara.

Kameralnie

W pałacowym Drink Barze w staroangielskim stylu organizujemy spotkania biznesowe "bez krawata" oraz kameralne konferencje. Nastrojowe wiktoriańskie wnętrza, kasetonowy sufit, ciężkie skórzane meble i eleganckie czerwone tapety stwarzają atmosferę, która sprzyja ważnym rozmowom, o interesach i nie tylko, przy szklaneczce czegoś mocniejszego.

Biznes pod gołym niebem

Wiosną, latem i wczesną jesienią pałacowy park rozkwita konferencjami i spotkaniami biznesowymi. Profesjonalna oprawa eventów: nowoczesny sprzęt, doskonała kuchnia oraz akompaniament rozśpiewanego parku to wyjątkowa propozycja, aby oderwać się od biurowej rzeczywistości.

Konferencje szyte na miarę oczekiwań

Konferencje, spotkania biznesowe oraz szkolenia w Pałacu Brzezina to synergia profesjonalizmu i niepowtarzalnej atmosfery. Nasz manager przejmie od Państwa wszystkie obowiązki związane z organizacją i zaplanowaniem eventu od pierwszej do ostatniej minuty.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, bardzo prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij