Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 

Oferty specjalne

 

Romantyczny 2-dniowy pobyt we Dwoje

Romantyczny 3-dniowy pobyt we Dwoje

I Komunia Święta 2018

Pakiet konferencyjny

« »
Zwiń stronę

Pakiet konferencyjny

Pakiet konferencyjny

*wynajem Sali konferencyjnej obejmuję czas 6 godzin, oferta dostępna od 15 Gości, podana cena przypada na jednego uczestnika.

od 79

Kontakt

 

Pakiet konferencyjny w Pałacu Brzezina, wyjątkowa oferta na konferencje lub szkolenie, wyjątkowe Sale konferencyjne - szkoleniowe w okolicy Wrocławia!

Zapraszamy do przeprowadzenia konferencji w Pałacu Brzezina w oprawie pakietu skomponowanego z myślą o Państwa komforcie. Dostępne cztery wyjątkowe Sale konferencyjne - szkoleniowe zadbają o możliwość podkreślenia prestiżu Państwa przedsięwzięcia, wraz z wybraną przez Państwa propozycją menu wspólnie zadbamy o osiągnięcie założonego celu oraz sprawimy, że nieznaczna odległość od Centrum Wrocławia przestanie mieć znaczenie. Spotkanie firmowe w Pałacu Brzezina zachwyci Państwa nie tylko niecodzienną prezencją Sal konferecyjno - szkoleniowych, przerwą kawową wysokiej klasy, lecz również wybornym menu, przyrządzonym według wspaniałej receptury Szefa Kuchni. Aby poznać szczegóły oferty konferencyjnej oraz dostępne Sale szkoleniowe prosimy o przesłanie zapytania w poniższym formularzu kontaktowym, Pałac Brzezina usytuowany w okolicy Wrocławia!

Pakiet konferencyjny zawiera:

Przerwę kawową (II+I),
(jednorazowa)

Lunch dwudaniowy,

Woda mineralna, sok owocowy lub świeży kompot,
(podczas lunch'u)

*Pakiet zawiera również wynajcie Sali konferencyjnej z wyposażeniem do 6 godzin!

Zapytaj o ofertę

* Wartości pól wymagane.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij