Rezerwuj online

Rezerwuj online Sprawdź dostępność

Podaruj Prezent

Zobacz
więcej
 
 
Zwiń stronę

Atrakcje naszego magicznego świata

Zachwycający architekturą pałac i jego nastrojowy park to tylko część naszego bajkowego świata. Malownicza okolica kusi rowerowymi wycieczkami, zielonymi krajobrazami i smakiem lokalnego wina. To nie wszystko, ale po kolei...

Wrocław na wyciągnięcie ręki

Pałac Brzezina zlokalizowany jest zaledwie 4 km od granicy Wrocławia - wystarczająco daleko, aby zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i wystarczająco blisko, aby korzystać z atrakcji stolicy Dolnego Śląska.

Rowerowym szklakiem

Goście Pałacu Brzezina mogą poznać okolicę wybierając się na przejażdżkę rowerową dwoma trasami, Szlakiem Odry. Trasa niebieska o długości 23,6 km rozpoczyna się pod pięknym zamkiem we Wrocławiu - Leśnicy , a kończy w Kobylnikach. Po drodze można odwiedzić, m.in. Wiśniową Górę i klimatyczne Lenartowice. Trasa ta to jeden z najdłuższych szlaków w regionie, którego przystankami są, m.in. Rezerwat Przyrody Zabór i uroczy kościółek w Brzezince Średzkiej.

Sport i koncerty

W odległości zaledwie 10 km zlokalizowana jest jedna z czterech aren Euro2012, czyli zachwycający nowoczesną architekturą stadion, który może pomieścić 44 000 widzów. Wprost z Pałacu Brzezina można wybrać się na mecz piłkarski lub organizowany w sportowej arenie koncert, a podróż samochodem potrwa zaledwie kilkanaście minut.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij